همکاری داوطلبانه


به منظور ارتقا سایت و بهبود بهره وری از کاربرانی که قصد همکاری دارند دعوت به عمل می آید

پیشنهادات خود را طریق تماس با پشتیبانی ارسال نمایید..

درخواست های ارسالی، بررسی و پاسخ داده خواهد شد.


همکاری در موارد ذیل:

1.طراحی صفحات داخلی سایت

2.ماژول نویسی (ارتقاء سیستم تبارک)*


کاربران شریف و محترم سلام علیکم و رحمه الله

باتوجه به این فرصت طلایی و استثنایی که وجود مقدس قرآن در اختیار همه ما و شما قرار داده ،خواهشمندم،فقط مطالبی را از قرآن سوال کنید که همه اهل فن و کارشناسان برجسته از پاسخگویی آن عاجز باشند ،تا بتوانید هم به اعماق هدایت گر قرآن بیشتر وارد شوید و هم بتوانید بدین وسیله مشکلات و گرفتاری های حل نشدنی و غیر ممکن را ، بدرجه اجابت برسانید تا بتوانید از قرآن چهره ای نشان دهید که کاملا با همه تعاریفی که تا به حال از این کتاب آسمانی شنیده اید ،متفاوت باشد و با بهترین سوالات به بهترین جواب ها خواهید رسید و بهترین چهره را از قرآن معرفی خواهید کرد.
به امید آن که از سوالات ساده و پیش پا افتاده پرهیز کنید و معنی این فراخوان این نیست که قرآن نمیتواند ساده ترین سوالات را جواب بدهد،بلکه معنی آن این است استعداد های اعجاب آور و ناشکفته قرآن را برای عموم اهل باور و دیگر ناباوران رونمایی کنید.خدایا قلب و فکر و راه ما را به نور قرآن منور کن..آمین

نظرخواهی :

آیا آمادگی این را دارید که یک روز ، سایت از اذان صبح تا اذان مغرب باز باشد و هرکس با رعایت همان 300 کارکتر به اندازه ی یک کامنت ،پیغام بگذارد و بعد از بسته شدن سایت تا پاسخگویی کامل به ازای هر 50 کامنت یک روز سایت بسته بماند.

مثلا اگر در آن روز تعیین شده ، 1000 پیغام دریافت شد ،سایت به مدت 20 روز بسته بماند

نظر خود را بصورت بله و خیر اعلام کنید


زمان این پیغام گیری پنجشنبه 16 مرداد ماه می باشد


مهرباني با پدر و مادر


قرآن در آيات مختلف انسان را به مهرباني با پدر و مادر سفارش كرده است. آياتي كه چگونگي رفتار با پدر و مادر در آنها توضيح داده شده, اينجا آورده شده اند
۱- سوره: ۴۶ , آیه: ۱۵

و انسان را [نسبت] به پدر و مادرش به احسان سفارش كرديم مادرش با تحمل رنج به او باردار شد و با تحمل رنج او را به دنيا آورد و باربرداشتن و از شيرگرفتن او سى ماه است تا آنگاه كه به رشد كامل خود برسد و به چهل سال برسد مى‏گويد پروردگارا بر دلم بيفكن تا نعمتى را كه به من و به پدر و مادرم ارزانى داشته‏اى سپاس گويم و كار شايسته‏اى انجام دهم كه آن را خوش دارى و فرزندانم را برايم شايسته گردان در حقيقت من به درگاه تو توبه آوردم و من از فرمان‏پذيرانم.

بقیه در ادامه مطلب.. . .
توبه


در آیات 53 و 54 سوره زمر آمده:

قُل یا عِبادِیَ الَّذینَ أَسْرَفُوا عَلیَ أَنْفُسِهِم لاتَقنَطُوا مِن رَحمَةِ اللهِ إِنَّ اللهَ یَغفِرُ الذُّنُوبَ جَمِیعاً إِنَّهُ هُوَ الغَفُورُ الرَّحِیمُ وَ أَنِیبُوا إِلی رَبِّکُم وَ أَسلِمُوا لَهُ مِن قَبلِ أن یَأتِیَکُم العَذابُ ثُمَّ لاتُنصَرُونَ

. «بگو ای بندگان من که بر خود اسراف و ستم کرده اید! از رحمت خداوند نومید نشوید که خدا همه گناهان را می آمرزد، به درستی که خداوند بخشنده مهربان است. و به درگاه پروردگارتان باز گردید و در برابر او تسلیم شوید، پیش از آنکه عذاب به سراغ شما آید، سپس از سوی هیچ کس یاری نشوید».

اهمیت نماز


اشتباه میکنند کسانی که با هر کس یک ساعت حرف میزنند ولی با خالقشان صحبت نمیکنند.گاهی فردی یک ربع جلوی اینه می ایستد موهایش را درست میکند ولی حاضر نیست پنج دقیقه با خدا حرف بزند.بی انصافی است نماز نخوانیم.نماز بیشتر از هفده دقیقه در شبانه روز طول نمیکشد و وقت زیادی از شما نمیگیرد.شما از صبح تا شب کار میکنید و هفده دقیقه حاضر نیستید برای خدا وقت بگذارید؟ بعضی ها حاضر نیستند این زمان را هم برای خدا بگذارند.
اگر شما خدا را دوست دارید با او حرف بزنید.نماز نخواندن سهل انگاری است.

خدایا به ابروی امام صادق ع اگر تا به حال نماز را سبک شمرده ایم ما را ببخش و توفیق بده که نماز را گرامی بداریم...


حجت الاسلام و المسلمین قرائتی

الهی الحمداللهحضرت آیت الله بهجت (ره) :

اگر ما به اندازه ای که بچه به مادرش اطمینان دارد به خداوند اطمینان داشتیم ،

و می دانستیم که هرچه از او بخواهیم می دهد ،

مشکلی نداشتیم و همه کار هایمان درست می شد.شکرگذار پروردگار باشیم.


برای هر لحظه سلامتی و موفقیت در زندگی...

خدا


تنها خداست که میداند بهترین در زندگی تو چگونه معنا میشود.

به او اعتماد کن...
امید بخش‏ترین آیه قرآن


حدیث جالبى از حضرت على (ع) به این مضمون نقل شده است كه روزى رو به سوى مردم كردند و فرمودند:

به نظر شما امید بخش‏ترین آیه‏ قرآن كدام آیه است؟


صفحه قبل
صفحه بعد