قرائت قرآن

براى تلاوت قرآن کریم فضایل، آثار و فواید دنیایى و آخرتى فراوانى بیان شده است: بارورى ایمان، صفاى دل، تخفیف گناهان، عبادت برتر، برخوردارى از ثواب فرشتگان و پیامبران، هم‌نشینى با فرشتگان، پیمودن درجات کمال و ترقى در بهشت، درمان بیمارى‌هاى روحى، رفع غم و اندوه، روشنایى دیدگان،

ادامه مطلب

نکات پیشنهادی

با راه اندازی مجدد این سایت و پیشنهادات ارزنده‌ی شما در تداوم لبخند رضایتتان ،نکات پیشنهادی شما به شرح ذیل در حال ویرایش است: امید است که مقبول افتد.

ادامه مطلب

نماز اول وقت

نماز اول وقت حضور بر سر قرار با معشوق است. زیرا قراری که معشوق برای عاشق می‌گذارد، در هنگامه نماز اول وقت می‌باشد . لذا انسان نمازگذار باید برای حاضر شدن بر سر قرار، خود را آماده کند و آن آماده بودن جهت تکبیره الاحرام در اول وقت می‌باشد .

ادامه مطلب

دریافت پاسخ

کارشناسان ما در زمانی که مربوط به نوبت شما می باشد به درخواست شما رسیدگی نموده و پاسخ آن را بهمراه توضیحات کامل و موارد لازم برای شما و در پنل کاربریتان ارسال خواهند کرد.

ارسال درخواست

در مرحله سوم شما قادر خواهید بود درخواست استخاره ، دستور ادامه ذکر ، راهنمایی از قرآن و یا تعبیر خواب را برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا در نوبت مربوط به شما پاسخ آن ارسال شود.

تعیین نوبت

به جهت رسیدگی هر چه بهتر به درخواست های شما می بایست در روزی که مورد نظر است از سیستم ، درخواست نوبت نمایید تا به درخواست شما در روز نوبت شما رسیدگی شود.

ثبت نام و ورود

جهت ارسال درخواست های خود ابتدا باید از طریق صفحه ثبت نام اطلاعات کاربری خود را وارد و در سایت قبت نام کنید و پس از تکمیل آن ، از بخش ورود به سیستم در سایت ورود نمایید.

ویژه ها

آخرین تصاویر

کلیپ تصویری

Loading the player...